PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371687}

Bracia przyrodni

Step Brothers
6,1 18 007
ocen
6,1 10 1 18007
8,0 6
ocen krytyków
Bracia przyrodni
powrót do forum filmu Bracia przyrodni

Przecież ten film, jak większość z willem farellem jest zaj.bisty. Powinien dostać
przynajmniej 7,5.

ocenił(a) film na 9
Jarzyna96

Zgadzam się , film zasługuje na większą ocenę . Moja to 9 /10 pkt.

Conan_filmaniak

Ja nie jestem dretwa, jedna z najlepszych komedii jakie widzialam, przyznaje sie, ze plakalam ze smiechu:))
Super komedia na randke!

rybcia13

tez sie zgadzam :)

Conan_filmaniak

Bardzo Dobry scenariusz i wykonanie, Will Ferrell jest bardzo dobrym aktorem komediowym.

ocenił(a) film na 1
Jarzyna96

A mnie najwyraźniej taką drętwą Matka Natura stworzyła :)

1/10

ocenił(a) film na 8
udkojagniece

W takim razie współczuję, ale 1 to chyba za niska ocena nie sądzisz?

ocenił(a) film na 1
Jarzyna96

Tak niską ocenę dostają ode mnie filmy w których zupełnie nic mi się nie podobało. I tutaj właśnie totalnie nie miałam się czego złapać, niestety.

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

Usuń konto.

ocenił(a) film na 7
Jarzyna96

Większość użytkowników tego portalu jest niestety tępa jak obuch siekiery. Masz przykład powyżej.

ocenił(a) film na 1
Jarzyna96

Nie wszsycy rajcuja sie produkcjami typu 'rolnik szuka zony', 'trudne sprawy' lub 'bracia przyrodni'

ocenił(a) film na 9
Jarzyna96

Jakieś emeryty pewnie oceniały film miodzio :)

ocenił(a) film na 6
Jarzyna96

Bo niektóre sceny w filmie są żenujące i widać, że twórcy wcisnęli je na siłę. Według mnie ocena jest właśnie adekwatna do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
looki14

Może i tak, oglądałem i komentowałem to 11 lat temu :)

ocenił(a) film na 1
Jarzyna96

No właśnie, jak WSZYSTKIE filmy z tym starym, ogromnym pajacem, tak i ten jest totalną porażką. Kompletnie nieśmieszny, drętwy, suchy i obleśny. Porażka po całości. Ten film to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7
Jarzyna96

Niby komedia dla prymitywów, ale prawda jest taka, że już dawno się tak nie uśmiałem na filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones